A-меді
A-меді
Область, місто: Рівненська обл., Рівне
Номер анкети: 100
Дата публікації: 21.11.2018 ( online 10.01.2019 )
Ми знаємо, як доглядати за хворими та людьми похилого віку. Доручіть професіоналам турботу та виконання необхідних процедур для близьких вам людей! Доглядальниці та медсестри «А-МЕДІ» мають медичну освіту і зроблять все необхідне, щоб оточити турботою тих, кого ви нам довірили. Ви і ваші рідні залишитеся задоволеними!
Пропонуємо кваліфікований медичний догляд за лежачими хворими в домашніх умовах. Наші доглядальниці та медсестри забезпечать дотримання приписів лікаря, медичні процедури, перев’язки, протипролежневі заходи і гігієну підопічного, організацію режиму дня і правильного харчування, подбають про спокій пацієнта, чистоту і антисептику.
В післяопераційний період доглядальниці та медсестри організують професійний догляд за хірургічним хворим вдома. Зазвичай пацієнтів виписують з лікарні зі збереженням інвазивних пристроїв після операцій - з трахеостомою, зондами і гастростомою, сечовим катетером. Наші доглядальниці професійно справляться з цими пристроями, із сечо- і калоприймачами, виконають всі призначені лікарем медичні маніпуляції, гігієнічну обробку ран, подбають про гігієну, настрій і харчування пацієнта.
Догляд за людьми похилого віку, які вже не в змозі якісно доглядати за собою самостійно через похилий вік або хронічні хвороби - прерогатива діяльності "А-меді". Доглядальниці і медсестри допоможуть провести гігієнічні процедури, прийняти їжу, виведуть на прогулянку. У разі нетримання сечі помиють, переодягнуть, приведуть приміщення в порядок. За призначенням лікуючого лікаря виконають всі медичні маніпуляції (в/в, в/м ін’єкції, в/в вливання, очисні клізми, промивання сечового катетера), проведуть комплекс дихальної гімнастики, масажу і лікувальної фізкультури.
</ DIV >