Няня і гувернантка
Няня і гувернантка

В сучасній Україні держава важливу роль відводить вихованню молоді. Для того, щоб виростити покоління, не байдуже до своєї країни, покоління, яке може зробити внесок в будівництво демократії, слід особливу увагу приділити вихованню дитини з самого раннього дитинства. Тут в пригоді батькам може стати кваліфікована няня або гувернантка, яка забезпечить повний догляд та первинне навчання немовляти або дитини. Робота няні, гувернантки або виховательки передбачає велику любов до дітей, уміння поводитися як з немовлятами, так і з більш дорослими дітьми. З раннього віку діти відчувають ставлення до них няні або гувернантки та не будуть сприймати людину, яка погано ставиться до них. Няня та гувернантка повинна, передусім, бути чуйною до дитини, яку виховує.
Сьогодні досить багато випускників педагогічних інститутів вибирають роботу нянею та гувернанткою в сім'ях. Тут на допомогу приходять професійні навички та теоретичні знання. Знайти няню або гувернантку досить нелегко, а особливо - коли це няня з проживанням в сім'ї. Теоретичні знання мають, звичайно, велике значення, однак няня або гувернантка , яка вже має досвід виховання власних дітей, може, забезпечити більш дбайливе піклування на навчання Ваших дітей. Тому при прийомі на роботу няні або гувернантки не звертайте увагу на вік няні або гувернантки, добре виховати вашу дитину може не тільки літня няня, але молода гувернантка.
Якщо в сім'ї одна дитина, то посаду няні, гувернантки цілком можна поєднувати з посадою доглядальниці за хворою, літньою або немічною людиною, з посадою прибиральниці. На нашому порталі також Ви зможете знайти няню подобово, погодинно, а також няню, яка буде працювати вахтовим методом.
Для дітей старшого віку гувернантки не тільки прищеплюють дітям хороший смак, вони дають початки знань з найбільш затребуваних наук. Домашнє виховання має безліч плюсів, оскільки відбувається в найбільш сприятливих умовах без відриву від сім'ї. Доведено, що діти, які виховувалися з гувернантками, частіше вступають до престижних коледжів та університетів.
Знайти няню і гувернантку, отримати інформацію про ціну за роботу няні або гувернантки можна на сайті нашого кадрового агентства. На нашому порталі «Доглядальниця» ми рекомендуємо Вам наймати няню або гувернантку без посередників, тут ви зможете бути впевнені в гарній репутації персоналу.
Для тих нянь та гувернанток, які шукають роботу, портал «Доглядальниця» пропонує пошук роботи нянею і гувернанткою без посередників та комісій! Безкоштовна реєстрація та розміщення інформації на сайті дозволить у найкоротший строк знайти добре оплачувану роботу.

Няни, гувернантки и домработницы.
В современной Украине государство важную роль отводит воспитанию молодежи. Для того чтобы воспитать поколение не равнодушное к своей стране, поколение, которое может внести свою созидающую лепту в строительство демократии, следует особенное внимание уделить воспитанию детей с самого раннего детства.
Работа няней, гувернанткой или воспитательницей предполагает большую любовь к детям и умение обращаться как с младенцами, так и с детьми старшего возраста.
Дети с первых месяцев жизни очень чувствуют отношение няни и гувернантки и не будут воспринимать людей, которые плохо к ним относятся.
Сегодня много выпускников педагогических институтов выбирают работу няней, гувернанткой в семьях, и здесь на помощь приходят профессиональные знания. Хорошо, если вы возьмете на работу няней или гувернанткой женщину, которая уже имеет опыт воспитания собственных детей. При приеме на работу няни или гувернантки ее должность вполне можно сочетать с должностью сиделки за пожилым или немощным человеком или с должностью уборщицы.
Гувернантки не только прививают детям хороший вкус, они дают начала знаний по самым востребованным наукам. Домашнее воспитание имеет множество плюсов, поскольку происходит в наиболее благоприятных условиях без отрыва от семьи. Доказано, что дети, воспитывавшиеся с гувернантками, чаще поступают в престижные колледжи и университеты.
Найти няню и гувернантку, узнать цену на работу можно на сайте нашего портала «Доглядальниця». Здесь вы имеете возможность взять на работу няню или гувернантку без посредников и быть уверенными в хорошей репутации персонала.
Сайт «Доглядальниця» – Няни и гувернантки без посредников и комиссий!
</ DIV >